Zawodowy kurs masażu 120 h – Ukończenie kursu i uzyskanie pozytywnych wyników egzaminów końcowych daje kursantowi uprawnienia do wykonywania zawodu masażysty. Certyfikat wydawany jest w języku polskim i angielskim, zgodny z wzorem rozporządzenia MEN. W czasie tego kursu uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę na temat masażu klasycznego, relaksacyjnego, szyi, twarzy i dekoltu, oraz przeciwskazań dla pacjentów do jego wykonywania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, kursanci mają do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne narzędzia, które są również wykorzystywane w docelowych miejscach pracy.

Kurs masażu relaksacyjnego – trwa 24 godziny zegarowe (32h lekcyjne) i stanowi uzupełnienie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA, wiellness oraz hotelach. Obejmuje 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych) zajęć teoretycznych i 16 godzin zegarowych (21h lekcyjnych) praktycznych, które odbywają się w małych grupach pod nadzorem instruktora. Kursanci nie tylko uczą się, ale również doskonalą techniki niwelowania napięcia mięśniowego i nerwowego, a także odpowiedniego oddychania. Poznają również elementy refleksjologii, masażu głowy oraz punktowego masażu twarzy. Skierowany jest on do osób rozpoczynających przygodę z masażem, oraz dla tych, które ukończyły kurs masażu klasycznego i chcą poszerzyć swoje umiejętności.

Kurs masażu limfatycznego – trwa 24 godziny zagarowe (32 lekcyjne) Program szkolenia obejmuje część teoretyczną i praktyczną, w tym:
– definicja, zadania, zasady, praktyczne zastosowanie oraz rozwój manualnego drenażu limfatycznego
– podstawy anatomii i fizjologii
– anatomia i fizjologia układu limfatycznego i krwionośnego
– patofizjologia układu limfatycznego
– etiologia, rodzaje, patofizjologia obrzęków
– diagnostyka obrzęków limfatycznych
– wskazania oraz przeciwwskazania do manualnego drenażu limfatycznego
– teoretyczne podstawy raka gruczołu piersiowego
– teoria kompresjoterapii
– pozostałe formy terapeutyczne najczęściej stosowane u pacjentów
– terapia kompresyjna w obrzękach limfatycznych (w tym bandażowanie)
– autodrenaż
– techniki podstawowe oraz zaawansowane manualnego drenażu limfatycznego
– opracowanie drenażowe poszczególnych segmentów ciała
– postępowanie terapeutyczne w przypadku patologii w obrębie kończyn górnych oraz kończyn dolnych