Jesteśmy renomowaną placówką niepubliczną- szkoleniową. Współpracują z nami psycholodzy, socjolodzy, coachowie. Stosujemy się różnorodne formy pracy z młodzieżą: spotkania indywidualne i pracę grupową, nieformalne metody oświatowe, propagujące motywację do pracy/nauki, kształtujące pewność siebie i odpowiedzialność.
Współpracujemy z placówkami oświatowymi.
Można zamówić u nas program
start: 36 godzin / 400 zł x 3 miesiące
medium:
finisz:
zapisy:
szkolawings@gmail.com

 

Zapraszamy na 2 godzinne spotkania. Składają się one z sekcji psychologicznej ” Kim jestem i co chcę” / Sekcji socjologicznej – ” Moja osoba o świcie zewnętrznym” i Biznesowej ” Mogę zaistnieć i zarabiać”

 

W dzisiejszym świecie wszystko jest szczegółowo planowane, wszystko oprócz życia. W świecie pracy, kultury, instytucji mnożą się konferencje, staże, kursy doskonalenia zawodowego, kształcenia ustawicznego, a w niezwykle trudnym zawodzie jakim jest życie zadowalamy się improwizacją i przyzwyczajeniem. Niektórzy, zmęczeni racjonalizmem rodem z Zachodu, który oferując rozwój technologiczno-naukowy załącza w prezencie zanieczyszczenie i nerwice, próbują technik orientalnych. Inni, rozczarowani przeróżnymi modami, czy nałogami, preferują trzymanie się na uboczu. Wielu chciałoby się lepiej „przygotowywać do życia”, lecz nie znajdują oni jednak właściwego bodźca.